Dom i Wnętrze

Wyróżnij swój ogród zimą!

Boże Narodzenie to wyjątkowy okres w roku. Przygotowania do świąt przeważnie zaczynamy już na początku grudnia, aby na wielki, wigilijny dzień wszystko było dopięte na ostatni guzik. Specyficzną aurę Bożego Narodzenia tworzy nie tylko obecność najbliższych, menu dopracowane do perfekcji oraz wyszukane prezenty. Tym, co pozwala poczuć świąteczny klimat, są dekoracje! Jak ozdobić dom i ogród, aby nadać obchodom Bożego Narodzenia uroczystą i stylową oprawę?

Choinka

Najbardziej oczywistym elementem wystroju, bez którego nie sposób wyobrazić sobie Bożego Narodzenia, jest choinka. Sztuczne drzewka udekorowane różnokolorowymi bombkami, puszystymi łańcuchami i światełkami mieniącymi się całą paletą barw odeszły do lamusa. Zamiast wielokolorowych drzewek w modzie są naturalne, pachnące lasem choinki ozdobione dużymi bombkami w kolorze srebra, bieli i szarości. Efektownym akcentem są przezroczyste bombki wypełnione brokatem czy sztucznymi płatkami śniegu.
Ciekawą alternatywą dla tradycyjnego drzewka jest drewniana choinka, która zamiast gałązek i igieł posiada półeczki i haczyki, na których możemy ustawić lub powiesić bombki, figurki reniferów, świece ozdobne gwiazdki czy porcelanowe aniołki. Tego typu rozwiązanie to propozycja głównie dla miłośników niebanalnego designu, ceniących modny minimalizm.

Ogród

Tradycja dekorowania zewnętrznych przestrzeni coraz mocniej zaznacza swoją obecność na polskich posesjach. Stylowe dekoracje świąteczne do ogrodu w postaci sopelków zwisających z dachu czy kurtyn tworzących świetlistą taflę sprawiają, że cały ogród lśni magicznym blaskiem. Możesz mieć pewność, że kiedy podkreślisz sznurami lampek elewację domu, meble ogrodowe, altanę oraz inne elementy ogrodowej architektury, nikt nie przejdzie obok Twojego domu obojętnie.

Previous ArticleNext Article
zobacz wiecej https://aavamobile.pl/klucz-do-eleganckiego-wnetrza-ekskluzywne-meble-loftowe/ https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/