Dom i Wnętrze

Wielofunkcyjne przedmioty i meble w mieszkaniu blokowym

Mieszkańcy mieszkań blokowych wiedzą, że każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Pomysłowe gospodarowanie powierzchnią mieszkania sprawi, że będzie ono sprawiało wrażenie przestronniejszego, nawet w przypadku niewielkich kawalerek. Jakie meble wybierać, aby móc korzystać z nich na wiele sposobów? Poniżej kilka inspiracji!

Szafy, meble…

Jednym z najbardziej oczywistych rozwiązań związanych z oszczędnością miejsca jest montowanie szaf przesuwnych, sięgających samego sufitu. Takie szafy tworzone są najczęściej na zamówienie. Co jednak ważne: ich wnętrze możemy zaprojektować samodzielnie, zgodnie z naszymi wymaganiami. Wewnątrz szaf można umieszczać ubrania, ale też kosze z zabawkami, książkami, dokumentami i wiele innych. Szafy najczęściej stawiamy w przedpokojach lub sypialniach.
Najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest kupno łóżka z pojemnikiem wewnątrz. Duże zainteresowanie tego rodzaju meblami sprawiło, że producenci zadbali o nowoczesny design tego mebla oraz atrakcyjną cenę. Łóżko tapicerowane z pojemnikiem na pościel to ciekawa alternatywa dla klasycznej kanapy. Chcąc jeszcze bardziej urozmaicić przestrzeń salonu czy pokoju dziennego dla kontrastu wybierzmy fotel o klasycznym designie, w kontrastowym kolorze.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl

Previous ArticleNext Article