Turystyka

Wczasy na Dominikanie – poznaj z bliska raj!

Dominikana od kilku sezonów staje się prawdziwą mekką dla osób poszukujących egzotycznych krajobrazów oraz wspaniałej pogody. W Europie próżno szukać takiej atmosfery, jaka panuje nad krystalicznie czystym Morzem Karaibskim. Okazuje się również, że wycieczki w te okolice nie są drogie, szczególnie wybierając opcję wyjazdu z biurem podróży. Na jakie atrakcje możemy liczyć kupując bilet u touroperatora?

Co zawiera bilet?

Kupując bilet na Dominikanę możemy liczyć na to, że w cenie znajdzie się przelot, transfer, zakwaterowanie w wybranym hotelu, wybrana opcja żywieniowa, opieka pilota lub rezydenta. Bilet zawiera również nasze ubezpieczenie turystyczne. Warto wiedzieć, że biuro podróży umożliwia nam również wykupienie dodatkowych wycieczek fakultatywnych – to idealna opcja, aby spędzić cały dzień aktywnie: żeglując lub też zwiedzając zabytkowe miasta. Wycieczki te nie są obowiązkowe – turyści mogą całe dnie spędzać na plaży, nad brzegiem hotelowego basenu lub też podczas samodzielnego zwiedzania wyspy przy pomocy wynajętego samochodu czy motocykla.
Co możemy robić na Dominikanie? Podstawą jest oczywiście aktywny wypoczynek nad brzegiem krystalicznie czystego Morza Karaibskiego. Turyści mogą pływać, nurkować, penetrować morskie dno. Osoby, które pragną rozpocząć przygodę z nurkowaniem mogą tu także skorzystać z licznych szkółek nurkowania wraz z instruktorem. Poza tym możliwe jest także żeglowanie na katamaranach, luksusowych łodziach. Osoby ceniące spokój mogą wypoczywać zarówno na plaży, jak i na brzegu hotelowego basenu.
Okazuje się, że wycieczki na Dominikanę są popularnie nie tylko wśród indywidualnych klientów. Ostatnimi czasy coraz częściej organizowane są wyjazdy firmowe na Dominikanę. Ma to miejsce zazwyczaj jako nagroda za wybitne osiągnięcia w pracy lub też jako dodatkowe wynagrodzenie.

Previous ArticleNext Article