Turystyka

Wakacje jak z bajki – pozwól sobie na odrobinę egzotyki

Wakacje jak z bajki – pozwól sobie na odrobinę egzotyki
Marzy ci się egzotyczna podróż, ale nie wiesz, gdzie się wybrać? Sprawdź nasza listę pięciu rajskich miejsc, które na pewno cię zachwycą.

Po pierwsze, Kuba

Pierwsze skojarzenia z Kubą? Cygara, stare amerykańskie samochody i roztańczona atmosfera Hawany. Jednak to największe karaibskie państwo ma do zaoferowania dużo, dużo więcej, a jej mieszkańcy podbijają serca turystów. Gwarantujemy, Kuba i jej mieszkańcy w twoim sercu pozostaną na zawsze.
Sprawdź: Kuba last minute.

Po drugie, Dominikana

Dominikana to drugie co do wielkości państwo na Karaibach, które dzieli wyspę, na której leży, z Republiką Haiti. To idealne miejsce na leniwy wypoczynek nad przejrzystą wodą. Plaże Dominikany to piaszczysty raj, z którego nie będziesz chciał wracać, ale warto także zapuścić się ciut w głąb lądu i poznać górzysty interior wyspy z zachwycającą przyrodą.
Sprawdź: Dominikana last minute.

Po trzecie, Meksyk

Meksyk to kraj niezwykły, na który składają się zachwycająca przyroda, majestatyczne wulkany, niezwykła historia i gościnni mieszkańcy. Plaże Meksyku są szerokie i piaszczyste, a wody przejrzyste. To idealne miejsce i dla tych, którzy marzą o leniwych godzinach spędzanych nad oceanem, jak i dla tych, którzy chcą poznać niezwykłą historię azteckiej kultury.
Sprawdź: Meksyk last minute.

Po czwarte, Seszele

Znamy sporo osób, które właśnie Seszele uważają za raj na ziemi. Między bogiem a prawdą, ciężko się z nimi nie zgodzić. Plaże są zachwycające, a niezwykła linia brzegowa z zatoczkami na zawsze pozostanie w twojej pamięci. Seszele to idealne miejsce dla pasjonatów nurkowania – podwodny świat, który się przed wami otworzy zapiera dech w piersiach.
Sprawdź: Mauritius wakacje.

Po piąte, Mauritius

Mauritius nie bez przyczyny bywa nazywany perłą Oceanu Indyjskiego. To miejsce niezwykłe nie tylko ze względu na swoją przyrodę i plażę, ale przede wszystkim z powodu niespotykanej nigdzie innej mieszanki kulturowej. Właśnie na Mauritiusie jedność tworzą wpływy europejskie, indyjskie i afrykańskie, tworząc miejsce, którego nie można zapomnieć.
Sprawdź: Seszele last minute.

Previous ArticleNext Article