Ciekawe

Rodzaje rowerów Merida

Merida to marka, która jest uniwersalna. Oferuje rowery przystosowane do miasta, o każdej wielkości kół ( od 16 do 26 cali), jak i modele, które lepiej sprawdzą się w trudniejszym terenie.

Rowery terenowe Merida

Wśród rowerów przystosowanych do jeżdżenia po drogach górzystych, pełnych wzniesień, mamy rowery MTB, typowo górskie, trekkingowe, przełajowe oraz crossowe. Mają mocniejszy bieżnik niż rowery miejskie, wyposażone są w mocniejsze ramy. Również system przerzutek jest dostosowany bardziej do warunków trudnych niż w rowerach typowo miejskich, gdzie z kolei liczy się bardziej cena i efektowny wygląd.

Rowery miejskie

Rowery miejskie Merida to rowery lekkie, które można przenosić. Są to rowery wyposażone w koszyki na zakupy, a także takie, w których szczególną rolę odgrywa dobry wygląd. Rowery miejskie mogą być wyposażone w elektrycznie napędzany silniczek, który nie jedzie za rowerzystę, ale wspomaga podjazdy pod górkę lub pozwala na prostsze ruszanie z miejsca. Jest to szczególnie przydatne, gdy traktujemy rower jako główny środek transportu. Wówczas, jak wiadomo, różnie bywa: możemy być zmęczeni po pracy i potrzebować nieco wytchnienia. Możemy przewozić zakupy lub dzieci na rowerze. Wówczas wspomaganie elektryczne będzie znacznie ułatwiało życie.

Rowery fitness

Poza rowerami miejskimi i terenowymi, w ofercie znajdziemy również rowery fitness, które są doskonałe dla miłośników sportu. Są to rowery pozwalające na osiąganie dużych dystansów, w których szczególną rolę odgrywa zdrowa pozycja ciała rowerzysty.

Więcej informacji znajdziesz na stronie rowery merida kraków – AGASPORT

Rowery dla dzieci

Rowery dla dzieci Merida to coraz bardziej popularny pomysł na prezent. Wszystkie modele mają ramę z aluminium, dzięki czemu waga jednośladu jest wyjątkowo niska. A to, jak wiemy, przy ośmiolatku próbującym swoich sił po raz pierwszy na większym góralu jest szczególnie ważne. Dodatkowo, wyjątkową cechą rowerów Merida jest oczywiście ich wyjątkowo trwała i mocna rama. Wśród dzieci, które wiele razy wywracają się i uderzają rowerem o drzewa jest to szczególnie ważne. Najmniejsze modele mają koła wielkości 12 cali. Gdy decydujemy się na rowery Merida kraków dziecięce większe – te o 24- lub 26-calowych kołach, wówczas istnieje możliwość wyboru między modelem damskim, a męskim. Dla dziewczynek oczywiście stosuje się obniżoną ramę.

Rowery szosowe

Kolejne rowery, na które należy zwrócić uwagę to rowery szosowe, czyli słynne dawne kolarzówki. Mimo że określa się je mianem specyficznych, to tak naprawdę jedne z najbardziej uniwersalnych rowerów. Można swobodnie rozwijać nimi duże prędkości, co jest pożądane podczas codziennego korzystania z roweru w mieście, jak i całkiem dobrą zwinność do jeżdżenia po zatłoczonych uliczkach.

Previous ArticleNext Article
https://infowiesci.com.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdego-salonu/ Dębowa konsola do przedpokoju loft pmipad.pl