Biznes

Platforma sklepowa Sky-Shop.pl – partner Twojego biznesu!

Sky-shop.pl to platforma sklepowa oferująca oprogramowanie dla różnorodnych sklepów internetowych, jej zdecydowanym atutem jest to, że działanie oprogramowania opiera się na w pełni autorskim pomyśle, który jest sukcesywnie rozwijany i dopasowywany do coraz to trudniejszych wymagań rynkowych, dzięki czemu platforma doskonale odnajduje się na dynamicznie zmieniającym się rynku.

Co oferuje swoim klientom platforma Sky-Shop.pl?

Platforma sklepowa Sky-Shop.pl oferuje swoim użytkownikom przede wszystkim niezwykle wysoką jakość obsługi klienta, w tym, co bardzo ważne bezpłatne wsparcie techniczne. Sprawnie działająca infolinia oraz szybkie odpisywanie na wiadomości e-mail to z pewnością rzeczy, które docenią osoby prowadzące swoją działalność gospodarczą związaną ze sprzedażą.
Kolejną niezwykle istotną cechą wyróżniającą tę platformę sklepową jest bezpieczeństwo, mowa tu nie tylko o zabezpieczeniach związanych z wykonywaniem kopii zapasowych, ale również o wysokiej stabilności serwerów, dzięki czemu można mieć pewność, że klienci sklepu internetowego nie będą mieli żadnych problemów z zakupami.

Sky-Shop.pl — lider na rynku

Platforma sklepowa Sky-Shop.pl to lider, jeżeli chodzi o integrację z hurtowniami, a aktualizacja produktów ma miejsce nawet 8 razy na dobę! Wysoką jakość oprogramowania potwierdzają nagrody — w 2016 roku platforma została laureatem prestiżowej nagrody Ekomersy, co tylko potwierdza jej wysoką pozycję na rynku.

Previous ArticleNext Article