Dom i Wnętrze

Parasole ogrodowe: modne dodatki na funkcjonalny taras

W projekcie ogrodu należy uwzględnić wiele elementów: zadbaną, bujną roślinność, elementy małej architektury, stylowe i wygodne meble, praktyczny sprzęt, oświetlenie… Jednym z najważniejszych elementów aranżacji jest parasol przeciwsłoneczny – element podnoszący komfort i bezpieczeństwo podczas przebywania na słońcu. Czym charakteryzują się nowoczesne parasole ogrodowe? Gdzie kupić niezawodny parasol, który będzie pewną barierą dla szkodliwego promieniowania UV? Sprawdź!

Nowoczesne parasole ogrodowe: co oferują producenci?

Małe, okrągłe parasole, które chwiały się przy silniejszych podmuchach wiatru odchodzą do lamusa. W ogrodach urządzonych według najświeższych trendów znacznie lepiej sprawdzi się solidny, wzmacniany parasol z imponującą, dużą czaszą. Innowacyjne modele wykonane są z materiałów o podwyższonej odporności na czynniki zewnętrzne: aluminium malowanego proszkowo, stali, poliestru impregnowanego teflonem. Zacieniają rozległą przestrzeń, są wodoodporne i chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dzięki zaawansowanym mechanizmom regulacji możesz bez wysiłku zmieniać kąt nachylenia czaszy i obracać ją, zacieniając tym samym każdy zakamarek bez konieczności przysuwania całego parasola.

Gdzie kupić solidny parasol przeciwsłoneczny?

Poszukiwania wytrzymałego, efektownego parasola zacznij od sprawdzenia oferty sklepów on-line. W sieci znajdziesz szeroki wybór wysokiej klasy parasoli z ofert czołowych producentów. Co ważne, nie czekaj do lata – poza sezonem możesz znaleźć pełnowartościowe modele w wyjątkowo atrakcyjnych cenach! Na stronie gardenspace.sk/zahradne-slnecniky znajdziesz więcej praktycznych informacji i inspiracji.

Previous ArticleNext Article