Ciekawe

Palety, pojemniki, skrzynki

bolt-87524_1280Dobra organizacja pracy, odpowiednie przechowywanie narzędzi, części zamiennych oraz innych akcesoriów, znacznie ułatwia i usprawnia działania pracowników oraz sprawia, że praca w każdym magazynie, warsztacie lub zakładzie pracy staje się bardziej efektywna.
Do tego niezbędne są jednak specjalistyczne akcesoria, między innymi pojemniki, skrzynki, palety, które doskonale nadają się zarówno do składowania, jak i transportu różnego rodzaju towarów, materiałów i przedmiotów.
Opakowania i produkty magazynowo-transportowe wykonane są z tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się wysoką jakością , a także dużą wytrzymałością i odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, działanie wysokiej lub niskiej temperatury oraz chemikaliów, są również uniwersalne w zastosowaniu i łatwe w utrzymaniu czystości.
Pojemniki i skrzynki warsztatowe posiadają modułową konstrukcję, która umożliwia łączenie ich w regały do wysokości ponad 1,5 m, zapewniając jednocześnie stabilność nawet przy dużym obciążeniu, co znakomicie sprawdza się w magazynach lub warsztatach. Ponadto cechuje je niewielka masa oraz różnorodność w kolorystyce i wielkości.
Natomiast palety i skrzyniopalety oprócz podanych wcześniej walorów, dostosowane są także do obsługi wózkami widłowymi i posiadają atest dopuszczający do kontaktu z opakowaniami z żywnością. Tego typu pojemniki idealnie nadają się do szerokiego zastosowania w różnych gałęziach przemysłu, a także w handlu i usługach.
Materiały zaczerpnięte z witryny Palety, pojemniki i skrzynki e-promag.pl

Previous ArticleNext Article