Dom i Wnętrze

Nowoczesna kuchnia – postaw na produkty od topowych producentów

Gotowanie dla wielu z nas kojarzy się z przykrym obowiązkiem: codzienne wymyślanie jadłospisu, męczące zakupy, długie przygotowywanie potraw. Dzisiaj na szczęście proces gotowania może być znacznie przyjemniejszy: pomagają w tym nie tylko książki kucharskie pochodzące od topowych szefów kuchni, ale również nowoczesne garnki, tworzone z myślą o wymagających użytkownikach.

Innowacyjne technologie w kuchni

Wśród najbardziej rekomendowanych garnków wymienia się produkty wykonane ze stali nierdzewnej. Tworzywo to jest odporne na wysokie temperatury, odkształcenia, zarysowania. Garnki wykonane z tego materiału pozwolą nam na wygodne przygotowywanie najbardziej wymyślnych potraw, są także odporne na korozję. Wewnętrzna miarka w garnkach pozwoli na precyzyjne odmierzanie składników i przygotowanie takiej ilości jedzenia, jakiej potrzebujemy W zestawach garnków stalowych znajdziemy również pokrywki tworzone ze szkła hartowanego.

Garnki ze stali nierdzewnej wyposażone są również o grube, trójwarstwowe dno z wbudowanym aluminiowym dyskiem. Dzięki niemu możliwe jest równomierne rozprowadzanie ciepła i jeszcze szybsze przygotowanie potraw. Doskonałej jakości zestawy garnków znaleźć można na stronie Gerlach.pl.

Nowoczesna patelnia zawsze pod ręką

Poza funkcjonalnym zestawem garnków warto też zastanowić się nad kupnem nowoczesnej patelni. Obecnie najchętniej wybierane to patelnie z powłoką granitową oraz porcelanową. Obie powierzchnie zapobiegają przywieraniu jedzenia do powierzchni naczynia i pozwalają na zachowanie jak największej ilości składników odżywczych. Odgrzewanie czy smażenie potraw ułatwią również wygodne, profilowane uchwyty tworzone z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Previous ArticleNext Article