Motoryzacja

Monitoring transportu samochodów ciężarowych

Trzymanie pieczy nad całą fotą samochodów ciężarowych bywa niezwykle trudne do zrealizowania. Jest to związane z ilością samochodów, które potrafią jednocześnie wyjechać w różne strony świata. Bez odpowiedniego monitoringu transportu niemożliwym jest zapewnić wszystkim należyty poziom bezpieczeństwa. Na szczęście istnieją systemy telematyczne, które posiadają zamontowany monitoring transportu, który w intuicyjny sposób informuje przedsiębiorcę o pozycji każdego pojazdu.

 

Systemy telematyczne, a sprawny monitoring transportu

 

System telematyczny umożliwia sprawny monitoring pojazdu niezależnie od miejsca, w którym się znajduje. Najlepszym jest fakt, że system telematyczny wbudowany jest w samym sercu pojazdu a więc w jego komputerze pokładowym. W wyniku tego złodzieje, którzy potencjalnie chcieliby ukraść pojazd nie zdają sobie z tego sprawy. Po szybkiej reakcji przedsiębiorcy mogą oni zostać złapani, a on może odzyskać swój bardzo drogi pojazd.

 

Mimo wszystko monitoring transportu bardzo dobrze sprawdza się w kontrolowaniu swoich własnych pracowników. Czasem posiadają oni różne pomysły, za które niestety musi zapłacić przedsiębiorca. Chodzi tutaj o zbaczanie z kursów w różnych celach co może pożerać o wiele większe ilości paliwa. W dzisiejszych czasach paliwo jest bardzo drogie, a samochodom ciężarowym daleko od ekonomicznego zarządzania tym płynem. Spalają one bardzo dużo paliwa ze względu na swoją ogromną masę więc każdy nadprogramowy kilometr może zrobić różnicę! W przypadku monitoringu transportu przedsiębiorca zawsze może sprawdzić czy wszyscy jego pracownicy należycie wypełniają swoje powierzone im obowiązki.

 

Dbkfleetmanagement – pakiet korzyści dla każdej firmy

 

Dbkfleetmanagement to oprogramowanie telematyczne od Grupy DBK, która w biznesie TSL znajduje się od około 25 lat. Takie doświadczenie sprawia, że system jest dopracowany w każdym calu pod każdego przewoźnika. Dzięki temu zyskuje on wsparcie na różnych płaszczyznach takich jak poprawa ekonomii firmy, jej bezpieczeństwa czy po prostu wygody zarządzania.

Previous ArticleNext Article
https://atmlive.pl/klasyka-spotyka-nowoczesnosc-meble-loftowe-do-salonu-i-inne-przemyslowe-inspiracje/ https://beesafe.pl/porady/jazda-po-rondzie/ zobacz