Ciekawe

Męskie prezenty

Bardzo miło jest zarówno otrzymywać, jak i dawać prezenty. Mimo to z podarunkami nie wiążą się same przyjemności. Często wybranie dla kogoś czegoś, co rzeczywiście sprawi mu radość jest niezwykle trudne. Mówi się, że szczególnie ciężko jest sprawić dobry prezent mężczyznom. Kobiety zazwyczaj cieszą się z pięknego bukietu kwiatów czy biżuterii. W przypadku płci brzydszej wybór nie jest już taki oczywisty, nie ma uniwersalnych prezentów. Jednak są takie tematy, którymi interesuje się wielu mężczyzn i na pewno niejednego z nich ucieszyły pewne, przemyślane podarunki.

Narzędzia

Bardzo wielu panów lubi majsterkować. Niektórzy natomiast nie przepadają za tym, ale kiedy w domu jakiś sprzęt się zepsuje to oni muszą się nim odpowiednio zająć. Każdemu mężczyźnie przyda się więc chociaż podstawowy zestaw narzędzi do prostych napraw.
Jeżeli jednak facet, którego chcemy obdarować jest fanem wszelakich prac remontowych i nie tylko, nie kupujmy mu kolejnego młotka czy śrubokręta płaskiego. Możemy sprawić mu większy prezent, na który złożymy się ze znajomymi – roboty spawalnicze, piły mechaniczne czy inne sprzęty, na które być może nasz przyjaciel nie może sobie pozwolić, a bardzo chciałby je mieć. Warto wcześniej zorientować się, co w swojej kolekcji posiada znajomy, aby w jego garażu nie kurzyły się trzy roboty spawalnicze czy dwie kosiarki.

Kultura

Prawie każdy mężczyzna ma swój ulubiony zespół lub gatunek muzyczny, a także książki, które lubi czytać. Nowy kryminał dla fana gatunku czy płyta ulubionej kapeli może wydawać się prezentem pozornie banalnym, ale na pewno niezwykle cieszącym solenizanta. Świetnym pomysłem będzie również bilet na koncert – najlepiej jeśli będziemy mogli wybrać się na niego wspólnie z przyjacielem czy członkiem rodziny. Uniwersalne są natomiast vouchery do kina – obdarowany sam będzie mógł wybrać film, jaki obejrzy, więc prezent na sto procent będzie trafiony i ucieszy jubilata.

Sport

Do męskich zainteresowań często należy również sport. Dla fana ruchu dobrym prezentem będzie gadżet lub strój, który przyda mu się na boisku, na macie czy w terenie. Termoaktywna odzież szczególnie praktyczna jest zimą. Latem być może przyda się bidon na wodę. Nowy strój czy gadżet może być również świetną motywacją do dalszych treningów i pobijania swoich osobistych rekordów. Dając do znajomemu podarowujemy więc również niezły doping.
Typowo męskich prezentów jest zatem bardzo wiele – od droższych, takich jak roboty spawalnicze po tanie – jak książka czy bidon na wodę.
Artykuł zrealizowany przy współpracy z comauonline.pl.

Previous ArticleNext Article
https://galoo.pl/twoj-przedpokoj-mowi-wiecej-niz-myslisz-sprawdz-najnowsze-trendy/ https://e-halina.pl/przemyslowy-szyk-w-codziennych-przestrzeniach-odkryj-tajniki-stylu-loftowego/ https://dinusiek.pl/niepowtarzalne-wnetrza-jak-meble-loftowe-przedefiniowaly-nowoczesny-design/