Dom i Wnętrze

Krzesła z ekoskóry – dobry wybór?

Szukając wyposażenia do domów, świadomie rezygnujemy z naturalnych skór na rzecz bardziej ekologicznych zamienników. Wśród mebli oferowanych przez czołowych producentów, ważne miejsce zajmują modele wykonane z ekoskóry. Czy warto uzupełnić swoje mieszkanie o meble tapicerowane nowoczesnym tworzywem?

Skóra naturalna? Niekoniecznie

Kupno skórzanej kanapy albo kompletu foteli wiąże się z koniecznością poważnego nadszarpnięcia domowego budżetu. Mimo tego, że meble obite naturalną skórą prezentują się luksusowo i efektownie, to niestety na dłuższą metę mogą nie zdać egzaminu. Skóra pochodzenia zwierzęcego naciąga się podczas długotrwałego użytkowania oraz może nieprzyjemnie kleić się do nagiego ciała. Aby maksymalnie przedłużyć żywotność mebli, niezbędne jest natłuszczanie i impregnowanie powierzchni. Ponadto, aby usunąć ze skórzanego fotela zabrudzenia, trzeba się porządnie napracować!

Kanapy, fotele i krzesła do kuchni ze skóry ekologicznej – trwałe i estetyczne meble

Ekologiczną alternatywą dla naturalnych skór, od których coraz częściej odchodzimy, jest ekoskóra. Mimo tego, że syntetyczny odpowiednik skóry do złudzenia przypomina swój pierwowzór, to za krzesła albo kanapę z ekoskóry zapłacisz kilkakrotnie mniej. Barwiony na wszystkie kolory tęczy materiał jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne, nie odkształca się i nie marszczy. Uporczywe plamy (jak chociażby z długopisu) bez problemu usuniesz z powierzchni mebla.  Ekoskóra idealnie sprawdzi się w trudnym, kuchennym środowisku – wysoka temperatura, wilgoć i tłuste zabrudzenia nie będą w najmniejszym stopniu wpływać na nieskazitelną powierzchnię. Krzesła do kuchni wykonane z wysokiej jakości ekoskóry znajdziesz na stronie www.gama-sklep.com.pl.

Previous ArticleNext Article
icflvacation.com m2012.pl https://goldavocado.pl/ogrzewanie-tarasowe-gazowe-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdej-przestrzeni/