Biznes

Krótki urlop w krajach Beneluksu

Holandia, Belgia oraz Luksemburg każdego roku odwiedzane są przez miliony turystów z całego świata. Te niewielkie kraje mają naprawdę wiele do zaoferowania swoim gościom: począwszy od bogatej bazy noclegowej, poprzez liczne atrakcje, aż po ciekawą i smaczną kuchnię, która podbija serca każdego turysty. Planując pobyt w pięknej Holandii warto zastanowić się, co warto zobaczyć na miejscu!

Holandia – kraj tulipanów, wiatraków oraz doskonałego sera!

Holandia słynie przede wszystkim ze wspaniałych wiatraków, które są obecnie jednym z najcenniejszych zabytków architektonicznych tego kraju. Niezwykle ciekawie prezentują się również ciągnące się po horyzont pola tulipanów, których kwitnienie przypada na kwiecień oraz maj. Holandia to również zabytkowe miasta: Haga, Gouda, Amsterdam. Ten ostatni słynie przede wszystkim z licznych kanałów, które przecinają miasto.

Jak się dostać do krajów Beneluksu?

Niedrogą opcją transportu do Holandii jest skorzystanie z komfortowego busa. W Polsce działa kilka profesjonalnych firm, oferujących przejazdy do krajów Beneluksu. Mogą one pochwalić się nowoczesnymi pojazdami, wyposażonymi w klimatyzację oraz pasy bezpieczeństwa. Tego rodzaju podróż upływa znacznie szybciej i bardziej komfortowo od klasycznego autokaru. Sprawdź oferty jednego z najlepszych przewoźników w kraju – bus Holandia Łódź.

Previous ArticleNext Article