Dom i Wnętrze

Czy instalacja przydomowe oczyszczalni to trafiony pomysł?

Coraz więcej mówi się i słyszy o potrzebie ekologicznego zachowania względem najbliższego otoczenia. Wynika to przede wszystkim z alarmującego stanu środowiska: otaczają nas śmieci, zanieczyszczona woda, brudne powietrze, smog. Na szczęście możemy sami dbać o to, co wokół nas. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są tego najlepszym przykładem. Co warto o nich wiedzieć?

Poznaj zalety przydomowej oczyszczalni ścieków

Przydomowe oczyszczalnie instaluje się przede wszystkim w domach postawionych na terenach nieuzbrojonych, pozbawionych linii kanalizacyjnych. Sprawdzą się one również doskonale w domkach położonych w górach, domkach letniskowych. Istotne jest, że nie zajmują wiele miejsca, nie wpływają również na wygląd otoczenia – projektanci zadbali o to, aby pojemnik był estetyczny i nie rzucał się w oczy. Przydomowa oczyszczalnia jest również odpowiednio zabezpieczona przed osobami niepożądanymi – wnętrze zamyka klapa, zabezpieczona dodatkowo zamkiem. Po bokach pojemnika znalazły się uchwyty, które pozwolą na bezpieczniejsze transportowanie pojemnika.
Czy obsługa przydomowej oczyszczalni jest trudna? Zdecydowanie nie – podczas instalacji urządzenia właściciele posesji są instruowani co do korzystania oraz konserwacji produktu. Sama oczyszczalnia posiada wieloletnią gwarancję oraz możliwość serwisowania.
Czytaj więcej na prox.info.pl.

Previous ArticleNext Article