Ciekawe

Innowacje dla rodziców i maluchów

Każdego dnia nasze dziecko zmienia się, poznaje nowe przedmioty i zjawiska. Proces poznawania otaczającego go świata powinien przebiegać w sposób bezpieczny i radosny. Wspólne spacery każdego dnia pozwolą na stopniowe odkrywanie cudów natury i zapoznawanie się z pięknem świata. Jaki wózek spacerowy wybrać, aby cieszyć się każdą wspólną chwilą na świeżym powietrzu?

Wózek dopasowany do potrzeb dziecka i rodzica

Obecnie wózki spacerowe projektuje się w taki sposób, aby spełniały oczekiwania zarówno dziecka, jak i rodzica. Spacer ma być bowiem przyjemnością dla obu stron. Nowoczesne wózki dostępne na stronie espiro.pl odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi i wspaniałym designem, który na pewno przyciągnie wzrok przechodniów. Wózki spacerowe oferowane przez topowych producentów oparte są na aluminiowych konstrukcjach, dzięki czemu są nie tylko trwałe, ale przede wszystkim: lekkie. Nowoczesne wózki spacerowe możemy składać: to niezwykle wygodne, szczególnie kiedy planujemy podróżować z dzieckiem.

Nowoczesne rozwiązania – co warto wybrać?

W nowoczesnych wózkach spacerowych wiele uwagi przykłada się do kół. Jednymi z najchętniej wybieranych są kółka piankowe, odznaczające się wysoką odpornością na uszkodzenia, odkształcenia. System kół został zbogacony również o doskonałe amortyzatory, które niwelują wszelkie nierówności na drodze.

Bezpieczeństwo dziecka

O wygodę i komfort dziecka dba wiele elementów. Przede wszystkim są to pasy pięciopunktowe z możliwością regulowania, pas krokowy, barierka oraz podnóżek. W czasie upalnych dni przed szkodliwym promieniowaniem UV dziecko ochroni obszerna budka z okienkami wentylacyjnymi. Rodzice z pewnością docenią fakt, że wózek uzupełniony został w torbę na zakupy oraz kosz. Zmieszczą się w nich wszystkie niezbędne przedmioty.

Previous ArticleNext Article