Zdrowie i Uroda

Implantaty zębowe – pewność i estetyka

Nieestetyczne luki między zębami to wyjątkowo wstydliwy problem. Braki w uzębieniu mogą być nie tylko źródłem dyskomfortu podczas kontaktów towarzyskich i zawodowych, ale również zapoczątkować serię poważnych schorzeń w jamie ustnej, rzutujących na cały organizm. Zaniedbane zęby mogą objawiać się problemami z mową i żuciem, asymetrią twarzy, rozchwianiem się zdrowych zębów, bólami głowy a nawet nieprawidłowościami w pracy układu pokarmowego. Jaka metoda leczenia ubytków da Ci stuprocentową pewność, że rozmówca nie zauważy, że zęby nie są naturalne oraz zapewni maksymalny komfort i swobodę? Nowoczesne implanty!

Na czym to polega?

Nowoczesne metody leczenia ubytków pozwalają zarówno na uzupełnienie pojedynczej luki, jak i odtworzenie całego łuku zębowego. Pierwszym etapem leczenia implantologicznego jest konsultacja z lekarzem stomatologiem, który wykluczy ewentualne przeciwskazania, które mogłyby uniemożliwić wykonanie zabiegu. Sam zabieg założenia implantów polega na umieszczeniu w kości tytanowego implantu, na którym mocuje się złoty, tytanowy lub cyrkonowy łącznik, czyli protetyczną komponentę łącząca implant z planowaną odbudową protetyczną. Ostatnim krokiem na drodze do pięknego uśmiechu jest wykonanie korony, mostu lub innej protezy.

Dlaczego warto?

Implanty zębów Kraków dają Ci swobodę i komfort, jakich nie zapewnią ruchome protezy. Wierna kopia naturalnych zębów nie krępuje mowy ani nie zaburza czynności żucia. Co więcej,  odtwórcze leczenie implantologiczne jest bezinwazyjne i bezpieczne dla ścian sąsiednich, zdrowych zębów, których lekarz nie musi szlifować. Ponadto, zamontowane w kości śrubki tytanowe są w pełni biokompatybilne i zapobiegają zanikowi kości, co może być następstwem usunięcia lub utraty zębów.
Aby poznać więcej szczegółów odwiedź stronę www.dental4you.pl, gdzie znajdziesz dodatkowe informacje i kontakt do zaufanych specjalistów.

Previous ArticleNext Article
https://goldavocado.pl/ogrzewanie-tarasowe-gazowe-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdej-przestrzeni/ cambias.org https://atmlive.pl/klasyka-spotyka-nowoczesnosc-meble-loftowe-do-salonu-i-inne-przemyslowe-inspiracje/