Motoryzacja

Do kogo dzwonić w razie stłuczki?

car-172905_1280Stłuczka powoduje stres u każdego kierowcy. Dlatego odruchowo wybieramy telefon do kogoś zaufanego, kto może udzielić nam pomocy. W przeprowadzonym sondażu wykazano, że po stłuczce dopiero co trzeci kierowca kontaktuje się z osoba u której wykupili ubezpieczenie.

Do kogo dzwonią Polacy?

29% osób woli kontakt z kimś z rodziny. Tylko 23% ankietowanych w pierwszej kolejności dzwoni do telefonicznego centrum obsługi klienta.

Niewiedza czy przyzwyczajenie?

Choć coraz częściej nawet do polisy OC dołączany jest pakiet assistance, gwarantujący holowanie po wypadku, to wciąż nie jest to rynkowy standard. Część osób po prostu nie ma więc odpowiedniego ubezpieczenia. Z kolei ci, którzy je mają, w stresie związanym ze stłuczką często zapominają o płynących z tego uprawnieniach. Dzwonią więc po pomoc do kogoś z rodziny lub przyjaciół, bo nie wiedzą, co robić. Tymczasem, mając odpowiedni pakiet ubezpieczeniowy, można uzyskać profesjonalną poradę i pomoc ubezpieczyciela. Warto więc wybierać pakiety ubezpieczeniowe, które zawierają usługi assistance, a po wypadku dzwonić bezpośrednio do ubezpieczyciela. Z całą pewnością otrzymamy od niego fachowa pomoc i profesjonalne porady.
Sprawdź: wypożyczalnia autolawet Śląsk.

Previous ArticleNext Article
https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/ https://gosciniecmurckowski.pl/delikatnosc-i-surowosc-konsola-waska-do-przedpokoju-w-stylu-loft/ https://galoo.pl/twoj-przedpokoj-mowi-wiecej-niz-myslisz-sprawdz-najnowsze-trendy/