Dom i Wnętrze

Designerskie meble na taras dla każdego

Wypełnienie tarasu czy ogrodu pięknymi meblami nie jest dzisiaj wielkim wyzwaniem – producenci mebli oferują nam tysiące produktów, dopasowanych do różnych gustów i potrzeb. Szukając pięknych i funkcjonalnych mebli powinniśmy zwrócić uwagę na szereg czynników, które będą warunkować ich trwałość.

 

Ekskluzywne kanapy na taras

Piękne kanapy to jedne z najchętniej kupowanych produktów na tarasy i do ogrodów. Nie można się temu dziwić: zaprojektowane z wysoką precyzją cieszą oczy i zapewniają wysoki poziom wygody. Nowoczesne kanapy tworzone są z materiałów o wysokiej odporności na uszkodzenia, zmienne warunki atmosferyczne. Wiele z oferowanych modeli to także kanapy modułowe, których elementy może łączyć i rozłączać, w zależności od aktualnych potrzeb. Meble modułowe dają możliwość kreatywnego podejścia do przestrzeni tarasowej i zmian aranżacji.

 

Funkcjonalne zestawy stołów i foteli

Wiele osób szuka mebli, dzięki którym na tarasie możliwe będzie stworzenie miejsca do podawania posiłków. Wybór stołu i krzeseł nie powinien być problematyczny. Wśród wielu propozycji warto zwrócić uwagę na nowoczesne stoły, których blaty wykonano z materiałów łączonych. Są one zabezpieczone przed wysokimi temperaturami – oznacza to, że na ich powierzchni bez obaw możemy kłaść gorące półmiski. Nowoczesne stoły na taras dostępne są także jako modele rozkładane.

Do klasycznego stołu koniecznie wybierzmy wygodne krzesła. Designerskie meble na taras to dzisiaj krzesła, których siedziska i oparcia wypełnione są np. liną polipropylenową, odporną na ścieranie, wnikanie brudu, wilgoci. Inną propozycją są krzesła aluminiowe z wypełnieniem w formie siatki syntetycznej. Nowoczesne krzesła są odpowiednio profilowane, aby stanowić stabilną podporę dla kręgosłupa.

Previous ArticleNext Article