Dom i Wnętrze

Dekoracyjne meble w kuchni

Kuchnia to serce każdego domu. Remontując lub urządzając ją od podstaw, warto zająć się nie tylko praktyczną stroną pomieszczenia, ale również estetyką. Producenci mebli oferują obecnie bardzo szeroki wybór dodatków, szafek i blatów oraz proponują ciekawe rozwiązania architektoniczne, dzięki którym kuchnia nabierze eleganckiego wyrazu. Co warto mieć w swojej kuchni, aby delektować się kawą albo rodzinnym obiadem w pięknej scenerii?

Komoda kuchenna

Jeszcze do niedawna remont kuchni wiązał się z wymianą mebli na minimalistyczną zabudowę wykończoną laminatem o wysokim połysku. Dzisiaj zasada „im mniej, tym lepiej” nieco się dezaktualizuje. Projektanci coraz chętniej wplatają w prostą, klasyczną zabudowę dekoracyjne akcenty inspirowane stylem retro albo rustykalnym. Do łask wracają naturalne materiały i swoboda. Ciekawym uzupełnieniem modnej kuchni jest komoda kuchenna. Praktyczny mebel z powodzeniem łączy w sobie walory funkcjonalne i estetyczne. Symetryczna, dekoracyjna forma z frezowanymi frontami i ozdobnymi uchwytami kryje pojemne wnętrze, które pomieści kolekcję porcelany, obrusy albo szkło.

Drewniany stół

Wydawać by się mogło, że stół to podstawowy mebel, który spełnia czysto praktyczną funkcję. Nic bardziej mylnego! Ustawiając w sercu kuchni duży, imponujący stół z litego drewna, zapewniasz sobie i domownikom wygodne miejsce spotkań oraz stylowo dekorujesz przestrzeń. Warto wybierać modele pokryte nie kryjącą farbą, a przezroczystym lakierem, pod którym wyraźnie rysuje się drewniana, nieregularna struktura. Ciekawą propozycją designerów są modele z blatem z połączonych materiałów – drewnem i szkłem lub drewnem i metalem. Imponujące modele, które sprawdzą się w każdej kuchni znajdziesz na stronie www.gama-sklep.com.pl.

Previous ArticleNext Article