Dom i Wnętrze

Aranżacja wnętrz w stylu romantycznym

Słodki i lekki romantyczny styl znany jest z pewnej przesady. Aby nie wpaść w kicz, trzeba ostrożnie dobierać kolory, wzory, dodatki i faktury materiałów w romantycznej aranżacji wnętrz. Gdańsk ma liczne sklepy meblowe, gdzie można kupić odpowiednie meble i dodatki, a także meblowe komisy, w których natrafisz na perełki idealne do romantycznego designu.

Kolory i wzory w romantycznej aranżacji wnętrz

Jak romantyzm, to oczywiście pastelowe odcienie, od różu przez błękit po seledyn, szarości etc. Ściany powinny pozostać białe. Kwiatowe motywy to podstawa w romantycznym stylu, powinny być na tapecie lub obiciu fotela.

Romantyczne dodatki i meble. Gdańsk – gdzie ich szukać?

Meble w stylu romantycznym są lekkie, w jasnych kolorach. Stylowe ludwiki są szczególnie polecane, jak również inne meble retro lub zdobione techniką decoupage. Gdzie szukać takich mebli do aranżacji wnętrz? Gdańsk co roku w sierpniu organizuje Jarmark Dominikański z pchlim targiem. Można kupić tam naprawdę oryginalne meble, a także bibeloty, jak porcelanowe figurki, pozłacane lustra, żyrandole z kryształkami, abażury z materiału w kwiaty, wazoniki w róże.

Artykuł powstał w oparciu o stronę https://baltic-interiors.com/aranzacja-wnetrz-warszawa/

Previous ArticleNext Article
pnet.org liotecalibre.org ko.com